Zaznacz stronę

Nasi klienci

marki dla których przcowaliśmy

Eventy dla firm

Nasz zamek to ideale miejsce do organizacji imprez firmowych. Nasz obiekt posiada sale, które z powodzeniem można wykorzystać do organizacji szkoleń oraz spotkań firmowych.
Nasz ogród dzięki ukształtowaniu terenu oraz zagospodarowaniu przestrzeni jest doskonałym miejscem do organizacji koncertów, pikników firmowych. Przy współpracy z zewnętrznymi usługodawcami jesteśmy w sanie dostosować nasz ogród do imprez aktywnych takich jak zawody paitballowe, zawody w dyscyplinach drużynowych czy przejażdżki konne czy z wykorzystaniem sprzętów mechanicznych.

Ochrona środowiska naturalnego jest dla nas bardzo istotna. Każda impreza w naszzym ogrodzie musi być bezpieczna zarówno dla naszych gości jak i drzew i nasadzeń w naszym ogrodzie. 

Zaufali nam

Wybrani klienci

Pracownicy dewelopera z Ząbek

Mieliśmy okazję gościć pracowników firmy Wiśniewscy oferującego najlepsze mieszkania w Ząbkach, nasi goście doskonale bawili się na pikniku firmowym. Dla naszych klientów przygotowaliśmy aktywną imprezę w tematyce PRLu, całość uwieńczył wieczorny koncert.

Szkolenie dla sprzedawców szyb samochodowych

Szkolenie doyczące doboru asortymentu i obsługi nowego systemu magazynowego Auto szyby Piastów. Szkolenie było doskonałym czasem na integrację pracowników. W trakcie wieczornej gali zostały rozdane nagrody dla najlepszych pracowników frmy.